Zdrowe i Aktywne Kielce

plakat-ziak-begin-lead
Szanowni Mieszkańcy Kielc i okolic!
Czy aktywnie uprawiacie sport albo zastanawiacie się jak zacząć? Szukacie prawdziwej wiedzy jak dobrze się odżywiać, jak być zdrowym i szczupłym?
Jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów? Chcecie unikać kontuzji i dowiedzieć się jak poprawnie wykonywać ćwiczenia i uprawiać sport?
Biegacie, jeździcie na rowerze, ćwiczycie na siłowni, gracie w piłkę nożną, koszykówkę, uprawiacie gimnastykę, fitness, zumbę, nordic-walking itd., itp? A możne planujecie zacząć?
Ten projekt jest skierowany do WAS!

UWAGA spotkanie 23 lipca odwołane!

Grupa Kielecki Biegacz wraz z Urzędem Miasta Kielce i naszymi Partnerami serdecznie zaprasza do udziału w projekcie edukacyjnym Zdrowe i Aktywne Kielce.
Nasza akcja składa się z dwóch elementów – spotkań edukacyjnych oraz zajęć ruchowych, w tym prowadzonych przez naszych Partnerów.

Oczywiście wszystkie działania są otwarte i darmowe (ilość miejsc ograniczona) – serdecznie zapraszamy Was z rodzinami i przyjaciółmi.
Wśród uczestników projektu będzie prowadzone anonimowe badanie statystyczne oraz losowanie atrakcyjnych nagród! Każdy udział w spotkaniu lub zajęciach ruchowych zwiększa Twoje szanse w naszej loterii, która odbędzie się po zakończeniu projektu.

W pierwszej kolejności startujemy ze spotkaniami edukacyjnymi, rozpiska zajęć ruchowych będzie dostępna w przyszłym tygodniu.

16 lipca – zdrowe odżywianie i bezpieczne odchudzanie
23 lipca – prawidłowe uprawianie sportów (spotkanie odwołane!)
30 lipca – choroby cywilizacyjne, czy na nie chorujesz?

Co nas czeka na pierwszym spotkaniu?
– co to jest zdrowe i racjonalne żywienie?
– jak dietą rozpocząć robienie „masy i rzeźby”?
– konsekwencje złych nawyków żywieniowych.
– jak odżywiać się przed i po treningu?

Wszystkie spotkania o 15:30 w Instytucie Designu, Wzgórze Zamkowe, ul. Zamkowa 3 w Kielcach

Projekt objęty został patronatem honorowym:

patronaty

13702313_1113156055393831_171527542_oPierwsze spotkanie poprowadzi Marta Trzpiot z Mariposa Personal Studio.
Marta ukończyła fizjoterapię na AWF w Krakowie, przez trzy lata pracowała w największej siłowni w Polsce, obecnie prowadzi własną działalność trenerską, doradza i prowadzi szkolenia.
Aktywnie włącza się w akcje promujące zdrowy tryb życia (np. nasz zeszłoroczny Trening Kieleckiego Biegacza 😉 ) i współpracuje z lokalnymi mediami, zwiększając świadomość Kielczan w tym zakresie. Energiczna, pozytywna osoba, która napełni Was wszystkich wiedzą i motywacją!

plakat-ziak-begin