Trening Kieleckiego Biegacza

plakat trening

Uwaga – Projekt trwał w miesiącach sierpień- listopad i już się zakończył. Będziemy informowali o ewentualnej kolejnej edycji. Dziękujemy za uczestnictwo!

Zapraszamy do uczestnictwa w Treningu Kieleckiego Biegacza – regularnych, cotygodniowych treningach biegowych skierowanych do mieszkańców Kielc.

Zdjęcia z każdego z dotychczasowych treningów (Więcej na naszej stronie na FB):

UWAGA – TRENING 4 LISTOPADA – SPOTKANIE WYJĄTKOWO NA GŁÓWNEJ
ALEJCE SPACEROWEJ W PARKU MIEJSKIM!


Idea:
Jednym z celów grupy Kielecki Biegacz jest promowanie zdrowego trybu życia – w szczególności poprzez uprawianie sportu. Mieszkańcom miasta i najbliższych okolic już od prawie roku proponujemy bieganie.
W Kielcach niestety nadal brakuje grupowego treningu biegowego z prawdziwego zdarzenia, który będzie prowadzony odpowiedzialnie i projektowo – aby mógł się rozwijać w czasie. Naszą ambicją w tym działaniu jest zorganizowanie treningu biegowego skierowanego zarówno do początkujących, zaczynających biegać, a także do osób zaawansowanych, które mają już za sobą pierwsze starty w zawodach na poważnych dystansach.
Interesuje nas stałe powiększanie grona biegających Kielczan i w tym celu nasz projekt wzbogacimy o walory edukacyjne – informacje o tym jak biegać zdrowo, bez kontuzji i jak się prawidłowo odżywiać.

Za okazane wsparcie, bez którego ten projekt nie mógłby się odbyć, serdecznie dziękujemy:
Wojewodzie Świętokrzyskiemu p. Bożentynie Pałce – Korubie
Prezydentowi Miasta Kielce p. Wojciechowi Lubawskiemu

Untitled-1

oraz fantastycznym pracownikom Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Urzędu Miasta Kielce!

O co chodzi w tym projekcie: Spotykamy się na kieleckim Rynku i razem trenujemy (biegamy ;P)  – każdy zgodnie ze swoim poziomem zaawansowania. Dzięki grupowym treningom będziesz regularnie biegał/a, znajdziesz motywację, poznasz nowych ludzi, a może nawet wygrasz koszulkę 😉

Do kogo skierowany jest projekt: Uczestników zapraszamy do trzech podstawowych grup 1) dla osób, które chcą zacząć biegać/ niedawno zaczęły (trening polega na marszobiegu ok. 5 km w tempie 7:30 min/km)  2) osoby średnio zaawansowane tj. takie, które biegają rzadko i niewielkie dystanse (trening w tej grupie to ~7 km w tempie 7 min/km) oraz 3) dla osób, które bez problemów biegają 10 km w tempie 6:00.
Po rozgrzewce (w której biorą udział wszyscy uczestnicy), robimy sobie pamiątkowe foto i przechodzimy do ćwiczeń. Zdarzają się dodatkowe pogadanki (np. zdrowe odżywianie, ćwiczenia fizyczne) dla grupy początkującej i średnio-zaawansowanej.
Poza Treningiem Kieleckiego Biegacza zachęcamy gorąco do realizowania własnego programu ćwiczeń, który pozwoli Wam ciągle się rozwijać!

Koszulka Kieleckiego Biegacza:
Chcesz mieć taką koszulkę? Zapoznaj się z TYMI informacjami 😉
Untitled-1
Jaki jest cel projektu, tak w dwóch zdaniach?:
Chcemy, żebyś po 3 miesiącach z nami bez problemu biegał/a dystans 10 kilometrów w czasie około 60 minut. Chcemy przygotować Cię do startu w akcji Kielce Biegają (dorośli ok. 4-5km – początek października) oraz Biegu Niepodległości (10 km, 8 listopada).
W tym celu musisz jednak realizować pełny program ćwiczeń, biegając 3 x tydzień, w tym środa z nami!

Kiedy i gdzie się spotykamy: Każda środa o godzinie 19:00 na kieleckim Rynku. Przed Ratuszem 🙂
Pamiętaj, żeby obserwować naszą stronę na Facebooku – tam zawsze znajdują się najbardziej aktualne informacje ws. treningu i innych naszych projektów!

Konkursy i nagrody: Dzięki naszym partnerom i sponsorom będziemy mogli regularnie organizować losowania nagród. Ponadto konkursy będą pojawiać się również na naszej stronie fbkowej.
W pierwszej kolejności będziemy rozdawać zestawy promocyjne od Urzędu Miasta Kielce oraz Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego. Natomiast kielecki Decathlon wsparł nas sprzętem sportowym!

DECATHLON_Kielce

Ile to kosztuje? Nic nie kosztuje! 😉 Natomiast możesz nam po prostu pomóc – zapraszając rodzinę i znajomych na treningi, polecając naszą stronę, lakując i udostępniając nasze wpisy na Facebooku.

Masz pytanie lub chcesz nas wesprzeć? Napisz na: kontakt@kieleckibiegacz.pl
patroni i partnerzy

Materiały promocyjne:
Film promo na Youtube:

Plakat/ulotka:

plakat treningtrening miejski 2strona

 

Dodaj komentarz