Tomek Tkaczyk

DSC_0233mO mnie: Wspaniały człowiek i wyśmienity sportowiec. Prawdziwy mistrz prędkości i wytrzymałości, który biega wolno i niepoprawnie technicznie, ponieważ jest równocześnie człowiekiem skromnym i nieśmiałym!
Zacząłem biegać w czerwcu 2012 r. żeby zrzucić kilka zbędnych kilogramów i poprawić kondycję. Od tego czasu schudłem ok. 10 kg i nigdy nie chorowałem.
Regularne bieganie zaczęło się dla mnie w kwietniu 2013 r., od tamtej pory jestem nieustannie aktywny treningowo i rekreacyjnie.

Początkowo biegałem sam (i nadal to lubię!), ale po pewnym czasie dołączyłem do wybiegań grupowych (BBM i szuranie.pl/DobRUNoc).
Niedawno osiągnąłem jeden z moich głównych celów biegowych tj. pokonałem trasę 36 PZU Maratonu Warszawskiego z przyzwoitym wynikiem 3:58:08.

luzne oczkoPo pewnym czasie postanowiłem wykorzystać ENERGIA NOCYmoje umiejętności graficzne i poświecić trochę czasu dla rozwoju kieleckiej sceny biegowej 😉
Jestem pomysłodawcą(koncepcja+nazwa) i autorem plakatu m.in. do Energii Nocy i Luźnego Oczka, treningów prowadzonych przez BBM Kielce.

Wodociągowa 85tka
Opracowałem też szatę graficzną happeningowego biegu „Wodociągowa 85-tka”. Sugerowałem również organizację w Kielcach powszechnych treningów dla początkujących, z którego to pomysłu, wzięli się Zabiegani, kolejna akcja BBM.

Ponadto, w sierpniu 2014 r. miałem przyjemnośćbikk koordynować mój pierwszy bieg (choć zaledwie happeningowy). Był to Bieg I Kompanii Kadrowej, organizowany na dystansie 5 km. Na pomysł zrealizowania takiego wydarzenia wpadłem czytając news o zbliżającym się odsłonięciu w Kielcach pomnika Marszałka J. Piłsudskiego.

Nadal uważam, że można w naszym mieście dużo zdziałać w obszarze biegania. Tak urodził się pomysł tej strony, Kieleckiego Biegacza.

bieg_niepodleglosci_plakat_m9 listopada  2014 r., miałem okazję współkoordynować VII Bieg Niepodległości w Kielcach. KieleckiBiegacz.pl był jednym z organizatorów wydarzenia, odpowiedzialnym za jego „wymiar biegowy”. Jestem przekonany, że to dzięki naszej pracy udało się wynieść, to dotychczas skromne wydarzenie, do poziomu największego profesjonalnego biegu w Kielcach.
Dziękuję Wojewodzie Świętokrzyskiemu oraz p. Robertowi Mazurowi Rotmistrzowi KOSK, który był głównym koordynatorem VII BN, za umożliwienie naszej grupie dołączenia do grona organizatorów Biegu.

Dodaj komentarz