O nas

Jesteśmy grupą młodych ludzi z Kielc i okolic, którzy poznali się podczas wspólnego, grupowego biegania.
Chcemy stworzyć miejsce, w którym będziemy mogli dzielić się ze światem naszymi biegowymi doświadczeniami.
Planujemy także zorganizować kilka lokalnych projektów, które zintegrują nasze środowisko i zachęcą mieszkańców naszego miasta, do praktykowania regularnych ćwiczeń fizycznych.

Pełną działalność Kieleckiego Biegacza możesz poznać czytając nasze Kalendarium.

Poniżej małe FAQ:

1. Czy Kielecki Biegacz jest zarejestrowanym stowarzyszeniem?
ODP: Posiadamy własne stowarzyszenie, które wykorzystujemy do formalnej reprezentacji naszej grupy. Często jest to konieczne, np. w kontaktach z urzędami lub żeby skutecznie otrzymać dofinansowanie.
Wewnątrz grupa ma raczej charakter towarzyski, co nie znaczy chaotyczny – lubimy efekty i porządek ;).

2. O co chodzi w tym Kieleckim Biegaczu, będziecie organizować jakieś projekty?
ODP: Sporo już się tego uzbierało. W pierwszej kolejności prowadzimy tego bloga i stronę na Facebooku. Na tych kanałach dzielimy się relacjami z naszych startów i poradami dla biegaczy amatorów.
Organizujemy również projekty biegowe, duże i małe, profesjonalne i happeningowe. wystarczy, że sprawdzisz zakładkę Nasze Akcje. Staramy się czynnie animować społeczność biegową Kielc, stąd pomysł regularnego treningu.
Chętnie wspieramy różne wydarzenia związane z bieganiem i sportem jako takim, oferując partnerstwo lub patronat medialny.

3. Na ile można wierzyć waszym testom i poradnikom.
ODP: Jesteśmy biegaczami-amatorami, przygotowując materiały na bloga korzystamy z naszej własnej wiedzy i doświadczenia, a także z informacji dostępnych w internecie. Zastrzegamy jednak, że mimo najlepszych chęci nie możemy brać odpowiedzialności za skutki wykorzystania naszych porad.

4. Można się jakoś do Was przyłączyć? Pomóc przy projektach, napisać coś na bloga itd?
ODP: Jasne! Po prostu napisz do nas maila ? (zakładka kontakt).

5. Jak mogę uzyskać Wasz patronat medialny nad wydarzeniem przy którym pracuję?
ODP: Kielecki Biegacz chętnie obejmuje patronatem medialnym (lub wchodzi w partnerstwo) te projekty które: 1) mają związek z bieganiem lub inną aktywnością fizyczną o charakterze prozdrowotnym, 2) obywają się na terenie Kielc lub województwa świętokrzyskiego 3) są neutralne światopoglądowo i politycznie. Wyślij do nas maila! Opisz nam swoje wydarzenie, w szczególności załącz plakat i podaj stronę internetową oraz zaproponuj warunki patronatu lub partnerstwa (zakładka kontakt).

6. Chciałbym sponsorować artykuł, zlecić test produktu, zaproponować współpracę komercyjną.
ODP: W tym momencie nie prowadzimy testów i nie publikujemy artykułów sponsorowanych, bardzo chętnie porozmawiamy natomiast o wsparciu finansowym lub rzeczowym, nawet drobnym. Nieustannie organizujemy konkursy przy okazji naszych wydarzeń i każde wsparcie jest dla nas ważne. Zamieścimy logo firmy, podlinkujemy do waszych kanałów, rozważymy tez inne propozycje.  Napisz maila! (zakładka kontakt)

Dodaj komentarz